Produkty - A.S. Ghost Czech Force

Přejít na obsah
Nabídka
Vítáme Vás v našem e-shopu.
Na těchto stránkách naleznete produkty vyrobené naším spolkem anebo zakázkově vyrobené pro náš spolek. Vytěžené finanční prostředky, které prodejem získáme použijeme na charitativní účely a na chod celého našeho spolku.
Své objednávky můžete sledovat ZDE

Survival paracord náramek
Paracordové náramky na survival, přírodu nebo jako praktický dárek
Dekorační military mýdlo
Dekorační military mýdlo, které udělá radost nejen Vám ale i vašim dětem
Praktické výrobky
V této časti najdete praktické výrobky, které jsme si na zakázku nechali vyrobit. Jedná se třeba o topografickou šablonu. Postupně budeme přidávat další Výrobky jako jsou ušité vaky na ešusy, jídelní soupravy, polštářky anebo pytlíky.

Služby
Hledáte nevšední zážitek pro své zaměstnance? Chcete jim udělat adrenalinový den nebo dokonce víkend?? Nebo pořádáte akci, kde hledáte doprovodný program?
 
Co takhle hostům ukázat vojenskou překážkovou dráhu, střelbu na cíl nebo kompletní tělesný dril. Odpovídáte ano?? Tak vstupte
Hodnocení
5.0 / 5
1 Posouzení
1
0
0
0
0

Tomáš Petříček
06 Kvě 2021
Objednávka nesehnatelných topografických pravítek se opozdila. Avšak poté co jsem napsal email že jsem nedostal svůj balík jsem obdržel hovor. Nakonec jsme se domluvili na osobním předání. Dostal jsem navíc jedno a pravíto a mýdlo. Skvělá komunikace a přístup. Doporučuji.
Návrat na obsah