Nábor nováčků - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 13.0.2.19 - A.S. Ghost Czech Force


Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nábor nováčků

Velitelství
Přejít na náborový formulář
Nábor nových kadetů

Přijímáme kluky i holky z okolí Ústí nad Labem. Věková hranice je 15 let. Zájemci o vstup do ASGCF, kterým nebylo 18 let, musí před vstupem přinést podepsanou žádost od svých zákonných zástupců podle stanov spolku. Jsme dobrá a přátelská parta a jsme pro každou srandu. Nemusíte se bát nějakých složitých fyzických testů, nebo něčeho podobného. Každý bude zařazen do skupiny, která nejvíce vyhovuje jeho možnostem a schopnostem.
 
U nás se naučíte všem možným dovednostem, které spousta lidí již nezná, či zapomněla. Nebudete napodobovat žádnou skutečnou jednotku, ale budete tvořit tu svou. Každý kdo přijde a bude se chtít podílet na různých aktivitách, kterými obohatí nejen sebe a svého ducha, ale i druhé, je u nás vítán.
   
Co Vás tedy čeká??
 
Určitě mnozí z Vás zatoužili stát se jednou hrdiny ze svých oblíbených filmů. Držet v ruce zbraň, chránit mír, svůj život i životy ostatních. To se může nyní stát realitou. Nedostanete do ruky skutečnou zbraň, nýbrž tu na BB střely. Jsou si tak podobné, jako ty reálné, že rozdíl skoro nepoznáte. V našem týmu a organizaci se naučíte, jak správně zacházet nejen se střelnou zbraní, ale také s nožem či sekerou. Naučíte se, jak přežít v přírodě, jak najít cestu z hlubokého lesa, či jak zachránit v případě ohrožení lidský život. Nebudeme po sobě jen bezhlavě střílet, ale budeme se podílet na ochraně státu, majetku druhých nebo přírody, jak nám to nakazuje naše vlastenecká povinnost.
  
V prvních dnech si vás otestujeme, v čem vynikáte. Nebojte se, nebudeme dávat těžké zkoušky. Po absolvování krátké přípravy budete skládat zkoušku vytrvalosti a zdatnost na funkci, o kterou se ucházíte. Pokud v této zkoušce neuspějete, budete mít možnost na opravu. Pokud se stane, že i přesto  se něco nepovede, zařadíme Vás do funkce „střelec“ a po měsíci dostanete možnost se znovu ukázat. V naší organizaci každý člen bude hodnostně dle hodností našeho spolku. Vaše hodnost se ale může samozřejmě změnit.
  
Jsou tu některé požadavky na výstroj, které do budoucna budeme vyžadovat.
 
 
Primární požadavky:
 
 
  • Maskáče, nejlépe vzor 95, který budeme později vyžadovat.   
  • Funkční airsoftovou zbraň.
  • Smysl pro férovou hru a ochotu účastnit se tréningů a akcí.  
  • Naplno se věnovat své funkci.
  • Naprostou toleranci a poslušnost k vedení týmu.
  • Ochota naučit se nové věci.   
 
 
 Tak pokud se nebojíte výzvy, chcete si něco dokázat, v dolní části této stránky klikněte na tlačítko, vyplňte náš dotazník nebo si jej vytiskněte, vyplňte a odešlete na adresu velitele a pak už zbývá jen čekat na našeho náborového specialistu, který se Vám brzy ozve.
Těšíme se na Vás.
Přejít na náborový formulář
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky